دانلود مستقیم از سایت فری پیک

فری پیک (Freepik) یکی از سایت‌های معتبر در زمینه عرضه عکس‌ و طرح‌های گرافیکی می‌باشد. سایت فری پیک خدمات خود را به دو صورت رایگان و غیر رایگان به کاربران خود ارائه می‌کند و طراحان وب یا گرافیست‌ها می‌توانند از محصولات آن برای تولید محتوای سایت خود استفاده کنند. ویژگی خوب این سایت تنوع زیاد عکس ها و طرح ها در موضوعات گوناگون و کیفیت بسیار مطلوب آن‌ها است. در بخش رایگان این سایت کاربران می‌توانند در روز فقط تعداد مشخصی فایل رایگان را از بین فایل‌های معمولی دانلود کنند ، اما بخش پریمیوم و یا ویژه‌ی این سایت که با خرید اکانت پریمیوم فعال می‌شود، اجازه دسترسی ویژه‌ را به کاربران خود اعطا می‌کند. در این سایت تصاویر استوک ، طرح های وکتور ، psd و آیکون ارائه میشه .

با خرید اکانت پریمیوم سایت فری پیک می‌توانید به طرح‌ها و عکس‌های دلخواه دسترسی داشته باشید. برای خرید اکانت پریمیوم فری پیک باید از کردیت کارت‌هایی همچون مسترکارت یا ویزاکارت استفاده کنید. 

Freepik Download Order

حالا چجوری میشه از سایت فری پیک خرید کرد ؟

و اما راه ساده تری هم برای خرید فایل از فری پیک وجود داره و اونم استفاده از سیستم دانلود مستقیم از فری پیک گرافی ماین هست . 

برای ایجاد سفارش دانلود فایل از سایت فری پیک لطفا مطابق تصویر زیر لینک صفحه طرح را کپی کنید و بر روی دکمه روبرو کلیک کنید تا به واتساپ پیشتیبانی متصل شوید .